Podlahové vytápění

Provádíme dodávku a montáž podlahové vytápění od firmy GIACOMINI. Firma GIACOMINI  je jedním z předních světových výrobců mosazných topenářských armatur. Hlavním cílem všech výrobků a systémů značky GIACOMINI, ať již v oblasti topení anebo v oblasti chlazení, je dosažení tepelné pohody u co možná největšího procenta lidí. Kompletní systém podlahového vytápění nese název Giacoklima®.

Pro kompletní systém podlahového topení značky GIACOMINI platí záruka 25 let na komponenty v betonové či anhydritové topné desce.

Podlahové topení giacoklima® nám umožní vysokou úroveň pohody při nízké teplotě vody v systému. Jelikož se celý povrch podlahy stane povrchem sálavým, je možné dodat spotřebiteli stejný pocit pohody, přestože teplota vzduchu bude přibližně nižší o 2 °C. Spotřebitel má pocit, že žije v prostředí, které je vyhřáté na 20 °C - 21 °C, ve skutečnosti teploměr ukazuje pouhých 18 °C. Díky tomu dochází k velkým úsporám energie vynaložené na vytápění objektu a to až o 20-25% oproti radiátorům.

Katalog podlahového vytápění ke stažení zde.

Podívejte se na ukázky naší práce v sekci reference.